WATTSTUNDE Lithium 100Ah LiFePO4 Battery LIX12-100D-LT
Niet meer beschikbaar Niet meer beschikbaar
Gratis verzending
Incl. 21% BTW
Binnen 14 dagen gratis retourneren
13 jaar specialist in energieopslag
Uitstekend
4.65/5
Wattstunde Capaciteit: 100 Ah / 1280 Wh
Systeem voltage: 12 V
Product omschrijving
In de doos
Beknopte specificaties
Merk Wattstunde
Artikelnummer 502-51100
Garantie 2 jaar
Batterijtype Aanbevolen laadstroom 60 A
Maximale laadstroom 100 A.
Aanbevolen laadspanning 14,6 V ± 0,5 V.
Float laadspanning (opslag) 13,8 V ± 0,2 V
BMS-uitschakeldrempel (opladen) 15,0 V ± 0,12 V
BMS herstart (opladen) 14,4 V ± 0,16 V.
Capaciteit 100 Ah / 1280 Wh
Spanning 12V of in serie 24V / 48V