Voor dit product maken we gebruik van een gespecialiseerd transportbedrijf. Binnen 1 tot 2 werkdagen na het plaatsen van je bestelling ontvang je een e-mail vanuit onze transporteur.
De levering wordt uitgevoerd door een van onze partners, zoals Transmission (Bode-Scholten) of Dachser:
We zorgen ervoor dat het leveringstraject zo soepel mogelijk verloopt. Heb je vragen? Neem dan gerust contact met ons op.
De Anker SOLIX BP2700 is een uitbreidingsbatterij van 2,7 kWh en vormt een compacte én krachtige toevoeging aan de Solarbank 2 en Solarbank 3 serie. Ten opzichte van de eerdere BP1600 biedt deze batterij aanzienlijk meer opslagcapaciteit, zonder dat dit ten koste gaat van het formaat.
De batterijen stapel je eenvoudig op elkaar, zonder extra bekabeling of technische ingrepen. In combinatie met de Solarbank 3 E2700 Pro kun je tot vijf BP2700-units koppelen. Goed voor een totale capaciteit van 16 kWh, vergelijkbaar met een volwaardig thuisopslagsysteem.
Via de AnkerIntelligence-app krijg je realtime inzicht in je energieverbruik en het verwachte overschot aan zonnestroom. De app doet slimme aanbevelingen over wanneer je het beste kunt laden of ontladen. Zo gebruik je je eigen energie efficiënter en bespaar je op je energiekosten.